Kategoriler
Kayışdağı Çilingir

Kayışdağı Çilingir

Yaşamımız boyunca her an çilingir yardımına ihtiyaç duyabiliriz. Gerek kaybettiğimiz gerekse unutulan anahtarlar bizi o noktada destek almaya mecbur bırakabilir. Peki, bu konuda en güvenli ve profesyonel desteği kimden alacağınızı biliyor musunuz? Kayışdağı Çilingir işte tam bu noktada sizin ihtiyaçlarını karşılamak için yanınızda yer alan profesyonel bir firma.

Çelik kapı açma, anahtar değişimi, kapı göbeği değiştirme, çelik kapı sökme ve montaj işlemleri ile son derece geniş bir hizmet alanına sahip olan Kayışdağı Çilingir, size en iyi hizmeti verebilmek adına bir telefon uzağınızda. Son derece profesyonel ve gelişmiş kadrosu ile Anadolu yakasında yaklaşık 15 yıldır hizmet vermektedir.

Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren Kayışdağı Çilingir geniş müşteri portföy ile müşterilerine güven duygusu aşılamaktadır. Haftanın yedi günü 24 saat hizmet veren firma, çabukluğu ile de adından sıkça söz ettirmekte. 

Arabanıza binemiyorsunuz çünkü anahtar kayıp, ya da evinizin anahtarını iş yerinde unuttunuz ve bir an evvel eve girmeniz gerekiyor. İşte tam da bu nokta da sizi bekletmeyecek ve en kısa zamanda yardımınıza koşacak olan Kayışdağı Çilingir en geç 15 dakika içinde belirttiğiniz adrese gelme garantisi vermekte. Hemen belirtmemizde fayda var ki arabanızın ve evinizin yeni anahtarı da anında size teslim edilmekte. 

Nasıl ulaşabileceğiniz konusuna değinmek gerekirse, 7/24 ulaşabileceğiniz 0532 547 63 15 no’lu numara ile hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Güven ve sağlamlık konusunda da oldukça kaliteli bir hizmet veren Kayışdağı Çilingir, kapısını kuvvetlendirmek ve değişiklik yapmak isteyenler için de son derece garantili bir işçilik tekniği kullanmakta. Yangın dolap kilitleri, sıfırdan kilit ve mekanizma montajı, yangın acil çıkış kapılarını kilit sistemi montajı, demir kapı, demir kapıya ekstra kilit montajı ve satışı, marka göbekler ve bir çok ürünün satışı da geniş hizmet yelpazemizde yer alan unsurlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir